O NAS

Jesteśmy młodą firmą, która niedawno rozpoczęła swoją działalność na rynku.
Pełni entuzjazmu chcemy zaproponować Ci 100% naturalne, zdrowe przekąski, pełne wartości odżywczych.
Gotowe do spożycia kiedy chcesz, gdzie chcesz i jak chcesz.

Nasze produkty suszymy powoli w niskiej temperaturze, co pozwala zachować naturalne wartości odżywcze produktów. Nie dodajemy żadnych cukrów, konserwantów ani sztucznych dodatków. Staramy się, aby produkty były tak samo zdrowe jak świeże warzywa.

Spożywanie odpowiedniej ilości warzyw w codziennej diecie jest bardzo ważne, ale wiemy, że czasami trudno jest zjeść zalecaną ilość. Mamy nadzieję, że nasze produkty ułatwią spożywanie warzyw w dowolny miejscu i czasie.

Dbamy o to, aby surowce wykorzystywane do produkcji przekąsek były najlepszej jakości. Warzywa pozyskujemy bezpośrednio od lokalnych rolników, aby po rygorystycznej kontroli, zagwarantować doskonałą jakość produktu.

Nasze produkty są gotowe do spożycia kiedy chcesz, gdzie chcesz i jak chcesz. Opakowanie pozwala na łatwy transport i przechowywanie. Możesz zabrać je na piknik, trzymać w samochodzie jako bogatą w składniki odżywcze przekąskę lub zaserwować podczas imprezy z przyjaciółmi. Stanowią doskonałe uzupełnienie każdej potrawy: zanurz chipsy z jarmużu w hummusie, podawaj je z wegetariańskim burgerem lub zmiażdż do ulubionej zupy.

Odwiedź Nasz sklep i przekonaj się jak dobrze smakują chipsy jarmużowe